Luty 6, 2018

witamy na wpisie, którego celem jest przybliżenie opinii o nas

2018 – krótka informacja w Księdze

przypominającej spotkania z Gośćmi

2018  z serdecznością gościmy na stronie uwag zakonotowanych z Księgi Pamiątkowej panoptikum koronkowej roboty.

2018 Logo Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak

Bazowy element / Decydujący Biuletyn Informacji Publicznej

wyłonione z Księgi Pamiątkowej Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach

Dokonane odsyłacze miały miejsce podczas demonstrowania kolekcji w przestrzeni stałej przy ulicy Żwakowskiej 8/66 w Tychach i publicznej kraju.

luty

Muzeum ciekawe, eksponaty warte obejrzenia. Pasja zawarta w miniaturze! Monika z Katowic – czwartek 22.02.2018.

Bardzo miło spędzony czas w malutkim muzeum z małymi dziełami sztuki. Małgorzata i Andrzej L. z Zawiercia – 14.02. 2018.

Namówiłem babcię do muzeum bo musiałem zrobić sprawozdanie. Byłem zniechęcony, a tu niespodzianka jestem miło zaskoczony. Pozdrawiam Igor Sz. (znaczek 0589). 06.02.2018.

Zostałem porwany spod zegara słonecznego, ponieważ dokonałem „przestępstwa” sfotografowania tegoż zegara. Wiele czasu mi poświęcił Pan Henryk, opowiadając wiele ciekawych historii o miniaturach znajdujących się w sumie w muzeum miniatur. Dawid W. niegdyś mieszkaniec Tych – piątek 02 lutego 2018.

styczeń

Nazwa muzeum zawiera w zasadzie wszystko co mógłbym o niej napisać. Właściciel profesjonalista i profesjonalnie podchodzi do rzeczy. Wystawy zrobione z największą precyzją. Grzegorz z Warszawy – wtorek 23 stycznia 2018.

Pozdrawiam wszystkich autorów, którzy włożyli swoje serce, pomysł i ciężką pracę, by dawać ludziom możliwość szukania wielkich rzeczy w miniaturowych dziełach. Gdybym nie zobaczył – to bym nie uwierzył. :) . Podziwiam i pozdrawiam. – poniedziałek 22. 01.MMXVIII.

Byliśmy w najmniejszym muzeum świata z wnukiem witkiem. Zrobione było zdjęcie z 12 – oma obrazami ułożonymi na rączkach oraz glinianą czaszką kobiety. Zakupiono roślinkę na makietę Tychów. Witek P., Bogusław W. – Tychy – sobota 20. I. 2018.

Dziękujemy za ciekawą rozmowę i poświęcony czas. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Danka, Darek i Michał z Warszawy – 15 styczeń 2018.

Dziękujemy za bardzo ciekawą wystawę, prace artystów i kolekcje. Grażyna – 11.01.18.

unowocześnienia

co pewien czas spotkania dla maleństw

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiaki cykliczne spotkania dla dzieci Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

gromadne wizyty

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiaki grupowe odwiedziny Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

innowacje dla inwalidów

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak udogodnienia dla niepełnosprawnych Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

miejsce dla rowerów

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiaki parking dla rowerów Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

gminny parking udogodnienia dla kierowców

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiaki parking udogodnienia dla kierowców Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

zgoda na fotografowanie wystaw

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak możliwość fotografowania eksponatów Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

pomoc finansowa dla placówki

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiaki wspomóż muzeum Żwakowska 8 - 66 Tychy Polska Europa

nasza wizytówka – druk akcydensowy

2018 Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak 43-100 TYCHY ulica Żwakowska 8 - 66 Polska Europa

2018 opinie gości Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak 43-100 TYCHY ulica Żwakowska 8 - 66 Polska Europa

wariant

muzeum sztuki nowoczesnej w Tychach.

galerie sztuki współczesnej.

uważane za najmniejsze muzeum na świecie.

założone w 2013 roku przez Henryka Jana Dominiaka.

placówki w Polsce.

instytucje kultury.

wspólnoty mieszkaniowe.

osiedla i regiony śląskie.

mapa lokalizacyjna Tychów

przy ulicy Żwakowskiej.

2018 DOMINIAK AH® Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak 1.

organizator muzeum: Henryk Jan Dominiak .

nowości: „ZYSK” – Wystawa Medali .

odsłona w oddaleniu skarbów wirtuozostwa .

galeria w płaszczyźnie miejskiej: Zielone Tychy Kultura .

stanowisko dyrektora muzeum: Henryk Jan Dominiak Cytaty .

wskazane jest znać: Ulica Żwakowska w Tychach .

druga połowa ojca gliptoteki: Grażyna Dominiak Tychy Polska .

Regulamin Wyselekcjonowanie z Ministerstwem .

I – obraz .

2018 BIP Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak.

2018 Henryk Jan Dominiak Logo Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak Tychy Polska Europa.