solidarność logo Muzeum DOMINIAK

Solidarność

witamy wszystkich w grupie czytelników naszej strony internetowej mini obrazeczka z roku 2000

ponadprzeciętność

w przyciągających Tychach, w równym stopniu zwracającą uwagę Żwakowską 8/66

Solidarność sztuka przez duże s słownik sztuki spotkanie z kulturą nowa era sami swoi autor Henryk Jan Dominiak

Solidarność

majstersztyk

akapitu malarstwa rysunku i grafiki

specyfika narzędzia postrzegania

Solidarność – miniaturowy obraz Mieczysława Skalimowskiego.

SOLIDARNOŚĆ A65 obrazeczek / MAL65 OBRAZ Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak DOMINIAK AH™

A65 / MAL65 OBRAZ Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak DOMINIAK AH™

Strona główna • BIP • KDR • Regulamin • Kolekcja • Laury • Falerystyka • Heraldyka • Symbolika • EmblematykaRzeźba • Ceramika • Broń biała • Oczarowanie • .

solidarność opis dzieła

A65 obrazeczek / Miniaturowy obraz informacja:

Sygnatura: MAL65.

Tytuł: SOLIDARNOŚĆ.

Autor: Mieczysław Skalimowski.

Dziedzina sztuki: malarstwo, miniatura.

Kategoria: kolekcja miniaturowej sztuki.

Technika dzieła: gwasz.

Czas powstania: 2000.

Wymiary dzieła: 14,1 cm x 4,25 cm / 59,9250 cm².

Miejsce pracowni: Biała Podlaska, Polska.

Pochodzenie artysty: Biała Podlaska, Poland.

Dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): alfa-2 PL.

1 właściciel (2000-13 czerwca 2015) – Mieczysław Skalimowski.

2 właściciel (13 czerwca 2015-nadal) – MMSPHJD Tychy.

Miejsce prezentacji w Muzeum: Piramida z miniaturami. Prezentacja w przestrzeni miejskiej: Park Sztuki działania artystyczne – Biała Podlaska (2015), Miejskie Centrum Kultury w Tychach (2015).

solidarność Mieczysław Skalimowski ciekawostki:

solidarność kategorie

Absolwenci Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, Polscy graficy, Polscy malarze, Polscy rysownicy, Polscy pedagodzy. Absolwenci polskich uczelni artystycznych, Akademie sztuk pięknych w Polsce. Ludzie związani z Białą Podlaską, Lublinem. Sztuka nowoczesna. Rysunek współczesny. Organizator dni kultury. Malarstwo olejne. Obraz. Krajobraz. Orka (rolnictwo). Art Gallery, Museum.

solidarność z wpisu do Księgi Pamiątkowej Muzeum:

1. Dziękujemy za możliwość obejrzenia eksponatów niezwykle pięknych i cennych. Sztuka rzadka i pouczająca. Państwo Halina i Zdzisław (Dąbrowa Górnicza) – 8 lipca 2015.

2. Po raz pierwszy w Polsce i Europie w 15 minut zwiedziłam muzeum! I usłyszałam cennych uwag właściciela. Jest wyjątkowe, poznałam twórców, o których niestety w znakomitej większości nie słyszałam, ale będzie inspiracją do poszukiwań w internecie, literaturze, mediatece tyskiej i innych źródłach. Pana Dominiaka poznałam ponad 20 lat temu, ale potrafię go rozpoznać w każdym tłumie! Gratuluję pomysłu, a po co mamy szukać daleko, kiedy sztuka jest wokół nas.

Piękne, oryginalne i zachwycające są agaty doktora Rzymełki.

Życzę muzeum rozwoju i zdobycia eksponatów z „najwyższej półki”, a jego Właścicielowi uznania za życia, orderów, dyplomów itd, itp. Pani Janina (Tychy) – środa 05 sierpnia 2015.

3. Niesamowite wrażenie i podziw dla pracy. Życzymy dalszego rozwoju i natchnienia do pracy twórczej. Państwo Aleksandra, Filip i Kacper (Tychy) – środa 05 sierpnia 2015.

4. Jestem pod ogromnym wrażeniem takiej kolekcji „tak niewiele, a tak wiele”. Niech będzie zawsze w Panu taka pasja do sztuki! Brakuje takich ludzi, którzy ją cenią, szanują i pielęgnują w tak miły sposób dla oka! Powodzenia życzę i niech muzeum się rozwija i powiększa, aby wszyscy w nim widzieli i mieli okazje zobaczyć tak wspaniałe kolekcje! Pani Agnieszka (Tychy) – środa 05 sierpnia 2015.

5. Do dnia dzisiejszego nie zdawaliśmy sobie sprawy jak wiele można zawrzeć na tak niewielkim kawałku papieru, drewna lub płótna. KOLEKCJONER ZNACZKÓW TURYSTYCZNYCH Ania, Arek, Olgierd (Łódź) – piątek 07 sierpnia 2015. 592.

solidarność strony polecane

• Mozaika – Plan Miasta Tychy – RUBINOWE TYCHY DOMINIAK AH™ zegar słoneczny • Muzeum tworzy ciekawe miejsce spotkań kultury – Zielone Tychy Kultura / DOMINIAK AH™ • OC POLISA NR : 908557196857S 1 • S 2 • S 3 • S 4Kompendium • BAHACHIL • CUDO • DAMAWOAL • Henryk Jan Dominiak artysta polska marka • PROGRESS Tychy Komputery Monitory Laptopy Serwis Drukarki • Linia komunikacyjna generała Władysława Sikorskiego w Tychach • ABC-KOMPRESORYGrażyna Dominiak •.

Solidarność PÓŁKOZIC, Połukoza, Oślagłowa polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019