PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności

Październik 1, 2020

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności logo Muzeum DOMINIAK

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności

miło nam zaprezentować Państwu znak firmowy o szerokości 1,12 cm i wysokości 1,55 cm

przedmiot jednostkowy

ul. Żwakowska 8/66 w Tychach, które 2017 r. miały 128 211 mieszkańców

PKO parking miejski strefa do parkowania dla osób niepełnosprawnych miejsca postojowe bezpłatne autor Henryk Jan Dominiak

PKO

przykład

poletka Falerystyki Weksylologii Heraldyki Symboliki i Emblematyki

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności – metalowy, asekurowany plexi atrybut o rozmiarze 1,12 cm x 1,55 cm imitowany na konfiguracji loga – PKO polskiego banku różnokierunkowego. Wysuwa się na czoło w Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach.

Strona głównaBIPKDRRegulaminKolekcjaLauryMalarstwoRysunekGrafikaRzeźbaCeramikaBroń biała • .

J5 studium nazwy handlowej towaru Powszechnej Kasy Oszczędności

wskazówka: EMB5.

znak towarowy: PKO.

charakter: znaczek przedsiębiorstwa.

stały ląd: Europa (Europe).

linia graniczna: Polska.

obszar podległy wojewodzie: województwa w Polsce.

hrabstwo: .

urząd gminny: Polska.

zespół miejski: .

aglomeracja: .

miejsce pracy: PKO.

placówka:

siatka: .

konsolidacja banków: PKO.

zadekretowany: 1999 rok.

ranga:

uprawnienie nr: brak.

scedowany przez: PKO.

metropolia: miasta w Polsce.

data: 1999 r.

przestrzeń noszenia: w klapie ubrania dress code (zwyczajowo lewa strona marynarki garnituru lub żakietu zestawu stroju biznesowego).

procedura zamocowania: nakrętka / pins.

cecha: symbolizuje dumę pracownika PKO. Oznaczenie reprezentacyjne służące promocji i zacieśnianiu ogólnych więzi pracowniczej i społecznej.

symptom szczególny: brak.

awers: grafika (chroniona przez plexi) – stylizowane skarbonka – nazywana „śliwką”.

rewers: płaskorzeźba (relief) – nakrętka / pins.

wstęga: brak.

baretka: brak.

inicjator: Śliwka.

gałąź sztuki: medalierstwo, relief, rzeźba, grafika.

wersja: odznaka zakładu pracy.

metoda dzieła: wyciśnięcie w metalu, laminowanie.

substancja: znaczek – posrebrzany metal biały, plexi.

okres powstania: 1999 r.

ramy dzieła: 1,12 cm x 1,55 cm .

rant (matematyka) dzieła: skarbonka z monetą.

pudełko na dzieło: brak.

pomieszczenie pracowni: Polska.

narodowość artysty: Polska.

dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): alfa-2 PL .

dwuliterowy kod państwa (pochodzenie dzieła): alfa-2 PL .

1 właściciel (1999 – 22 października 2013): mieszkaniec (Tychy).

2 właściciel (22 października 2013 – nadal): MMSPHJD Tychy.

apartament prezentacji w muzeum: Twin towers empire of the miniatures – No. 10 .

ekspozycja w przestrzeni miejskiej:

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności – pozycja społeczna

Symbol. Znaczek. Relief. Organizacja zawodowa. Związki Zawodowe. Prezes. Naczelnik. Dyrektor. Kasjer. Doradca klienta. Kierownik. Analityk. Sprzedawca. Przedstawiciel. Informatyk. Karta płatnicza. Kredyt. Lokata. Waluta.

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności – minimalnie epizodu

POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI (PKO), ogólnonarodowa machina bankowa, z centrum w Warszawie. Przybrała na znaczeniu w roku 1950 w zastępstwie funkcjonującej od roku kalendarzowego 1919 Pocztowej Kasy Oszczędności.

Pierwszoplanowe ciało gromadzące zasoby finansowe w Polsce.

Do fundamentalnych powinności PKO przystało:

1) koncentracja indywidualnych funduszy pieniężnych ludności ponadto towarzystw politycznych, zawodowych i społecznych. Obsługiwanie ich w granicach obrotu czekowo-przekazowego i kalkulacji pieniężnej.

2) świadczenie ludności kredytów na nabycie artykułów ustawicznego użytkowania.

3) serwowanie budżetu w zakresie wierzytelności narodowych.

4) popularyzacja znaczenia wkładu finansowego. Kooperacja w tym przedmiocie ze spółdzielniami oszczędnościowo-pożyczkowymi (SOP) i wewnątrzzakładowymi kasami zapomogowo-pożyczkowymi.

W roku 1949 było 270 tys. książeczek oszczędnościowych, a zaangażowanie równało się 46 mln zł. Natomiast 1965 przyniósł 17 746 tys. wolumenów, depozyt obejmował 42 266 mln zł. 520.

PKO DZIAŁ FALERYSTYKI, WEKSYLOLOGII, HERALDYKI, SYMBOLIKI I EMBLEMATYKI.

S 1 .

S 2 .

S 3 .

S 4 .

Kompendium .

BAHA .

CHIL .

CUDO .

DAMA .

Zielone Tychy Kultura .

Biuro Rachunkowe STOKŁOSA Małgorzata Stokłosa .

Biuro Rachunkowe Damian Janik .

DOM LUX TYCHY Honoraty 32 Wiesława Konieczna .

Grażyna Dominiak Tychy Polska .

Fryzjer Krzysztof Kajzerek Salon Tychy .

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności – kategoria:

17 kwietnia 2020. Dział Falerystyki Weksylologii Heraldyki Symboliki Emblematyki. Paleta Prus 2. Tablica wypowiedzi z literką startową P.

PKO najlepszy polski znak graficzny Powszechna Kasa Oszczędności Prus 2 (Wilczekosy) polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019.