Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

Czerwiec 11, 2020

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 logo Muzeum DOMINIAK

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 grafika gad klucz gwiazda galeria sztuki ekspozycja wytworów artystycznych galeryjka wystawowa

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 / RYS9

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013.

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 KOLEKCJA

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 DZIAŁ MALARSTWA, RYSUNKU I GRAFIKI

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 / RYSUNEK Z GUSTAWEM - 2013 / DOMINIAK AH™

B9 / RYSUNEK Z GUSTAWEM – 2013 / DOMINIAK AH™

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 – Informacja:

Sygnatura: RYS9.

Tytuł: Z GUSTAWEM.

Autor: Justyna Neyman.

Dziedzina sztuki: rysunek.

Kategoria: largest collection of miniature drawings.

Technika dzieła: tusz, akryl, papier.

Czas powstania: 2013.

Wymiary dzieła: 1,8 cm x 2,0 cm / 3,60 cm².

Miejsce pracowni: Warszawa, Poland.

Pochodzenie artysty: Warszawa, Poland.

Dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): alfa-2 PL.

1 właściciel (2013-2013): Justyna Neyman.

2 właściciel (22 października 2013 – nadal): MMSPHJD Tychy.

Miejsce prezentacji w Muzeum: Pyramid empire of the miniatures.

Prezentacja w przestrzeni miejskiej: Park Sztuki działania artystyczne – Biała Podlaska (2015), Miejskie Centrum Kultury w Tychach (2015).

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 / Ciekawostki / Kategorie:

• Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

• Polscy rysownicy.

• Polscy malarze.

• Urodzeni w 1969.

• Ludzie związani z Warszawą.

• Żona.

• Opiekunka.

• Sztuka.

• Rysuneczki.

• Museum.

• Balon.

• Gustaw.

• Matka.

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 / Warto wiedzieć:

KOMPUTER KWANTOWY.

Konsekwencje zbudowania działającego komputera kwantowego nie będą tylko ograniczone do upadku kryptografii, jaką znamy dziś. Taka moc obliczeniowa w rekach odpowiednich grup interesów, publicznych czy prywatnych, może spowodować zmianę rozkładu sił na świecie. Walka o pierwszeństwo w rozwoju tej technologii może się stać kolejnym wyścigiem technologicznym naśladującym wyścig zbrojeń z drugiej połowy XX w. Nie szokuje nikogo, że rozstrzygająca przewaga w tej dziedzinie może być trzymana w tajemnicy z powodów bezpieczeństwa narodowego. Czy istnieje gdzieś na świecie, w chłodzonym podziemnym tunelu, komputer kwantowy czekający na pełne uruchomienie, aby zmienić na zawsze nasze życie?.

BIBLIOTEKA.

Amerykański pisarz, Jorge Luis Borges, w opowiadaniu Biblioteka Babel przedstawił bibliotekę tak ogromną, że na jej półkach można było znaleźć każdą możliwą książkę: każdą powieść, wiersz i pracę naukową oraz wszystkie polemiki z tymi pracami i wszystkie polemiki do polemik, i tak dalej w nieskończoność. Kryptoanalityk próbujący odszyfrować metodą prób i błędów wiadomość zaszyfrowaną szyfrem z kluczem jednorazowym byłby w podobnej sytuacji. Ponieważ klucz jest całkowicie losowy, zbiór możliwych odszyfrowań zawierałby wszystkie teksty o tej samej długości: właściwą wiadomość, ale także jej zaprzeczenie, wiadomość, w której wszystkie rzeczowniki zostały zamienione na inne o tej samej długości i tak w nieskończoność.

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 / Strony polecane:

Zielone Tychy Kultura MMSPHJD.

Strona główna.

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 – kategoria: 378. 466. 470. 22 października 2013. 29 kwietnia 2020. Artysta stolicy Polski i miasta stołecznego Warszawa. Dział Malarstwa Rysunku Grafiki. Dziedzina Awdaniec. Ilustracja tuszem. MMXIII rok 2013. Zobowiązanie w związku z odsyłaczem G. Prace rysownika. Sztuka polska. Sztuka województwa mazowieckiego.

Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 B9 AWDANIEC, Abdank, Abdaniec, Habdank herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019.