Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej

1 października, 2020

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej logo Muzeum DOMINIAK

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej.

Mazowieckie misterne cacko mecenat młode lata moda jest kulturą malarstwo współczesne autor Henryk Jan Dominiak

Mazowieckie województwo, którego władze województwa mieszczą się w Warszawie.

Koncepcja

Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej – województwo przynależne do 16 województw w kraju, którego jesteśmy obywatelami.

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej – powiaty:

Powiat białobrzeski powstały w wyniku zintegrowania:

Gmin miejsko-wiejskich: Białobrzegi, Wyśmierzyce.

Gmin wiejskich: Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec.

Miast: Białobrzegi, Wyśmierzyce.

Powiat ciechanowski zespolony z:

Gminy miejskiej: Ciechanów.

Gminy miejsko-wiejskiej: Glinojeck.

Gmin wiejskich: Ciechanów, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin, Sońsk.

Miast: Ciechanów, Glinojeck.

Powiat garwoliński sprecyzowany ze skupienia:

Gmin miejskich:

Garwolin.

Łaskarzew.

Gmin miejsko-wiejskich:

Pilawa w skupieniu sołeckiego bractwa: Gocław, Jaźwiny, Kalonka, Lipówki, Łucznica, Niesadna, Niesadna-Przecinka, Puznówka, Trąbki, Wygoda, Żelazna.

Żelechów.

Gmin wiejskich: Borowie.

Garwolin składająca się z sołectw: Budy Uśniackie, Czyszkówek, Ewelin, Górki, Izdebnik, Jagodne, Krystyna, Lucin-Natalia. Pamiętać należy jeszcze o: Miętne, Niecieplin, Nowy Puznów, Parcele Rębków, Rębków, Ruda Talubska, Sławiny, Stara Huta, Stary Puznów. No i bardzo istotne sołectwa: Stoczek, Sulbiny, Taluba-Feliksin, Unin-Kolonia, Uśniaki, Wilkowyja, Władysławów, Wola Rębkowska, Wola Władysławowska, Zakącie.

Górzno.

Łaskarzew.

Maciejowice.

Miastków Kościelny.

Parysów i jego sołectwa: Choiny, Kozłów, Łukówiec, Parysów, Poschła, Słup, Starowola, Stodzew, Wola Starogrodzka, Żabieniec.

Sobolew.

Trojanów z plejadą sołectw: Babice, Budziska, Damianów, Derlatka, Dębówka, Dudki, Elżbietów, Jabłonowiec, Komory, Korytnica, Kozice, Kruszyna, Majdan, Mroków. Następne w kolejności to sołectwa: Nowiny Życkie, Ochodne, Piotrówek, Podebłocie, Prandocin, Ruda, Skruda, Trojanów, Więcków, Wola Korycka Dolna, Wola Korycka Górna, Wola Życka. Wreszcie pozostałe sołectwa: Żabianka, przez którą przebiega droga krajowa nr 17 oraz przepływa rzeka Okrzejka i ostatnie sołectwo Życzyn (w okresie Królestwa Polskiego (1815–1918) istniała gmina Życzyn).

Wilga.

Miast: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów.

Powiat gostyniński zmaterializowany ze zbioru:

Gminy miejskiej: Gostynin.

Gminy miejsko-wiejskiej: Sanniki.

Gmin kolokacyjnych:

Gostynin stanowiący sumę sołectw: Anielin, Białe – Antoninów, Huta Nowa – Aleksandrynów – Zuzinów, Baby Dolne – Rybne, Baby Górne – Zieleniec, Belno – Pomarzanki, Białotarsk, Bielawy, Bierzewice, Budy Kozicki. Dalej kompleksu sołeckiego: Bolesławów, Choinek, Dąbrówka, Emilianów, Feliksów, Gaśno, Gorzewo – Marianów, Marianka – Górki Pierwsze, Górki Drugie, Gulewo, Halinów, Helenów, Jastrzębia. Nie zapominamy o konglomeracie sołtysów miejscowości: Jaworek, Józefków, Zaborów Nowy – Huta Zaborowska, Kazimierzów, Kiełpieniec – Mniszek – Skoki, Sierakówek – Kleniew, Klusek, Kozice – Polesie, Krzywie, Sałki – Lipa – Ruszków. No i całokształt sołectw: Legarda, Leśniewice – Lisica, Lucień, Marianów Sierakowski, Miałkówek – Budy Lucieńskie, Mysłownia Nowa, Nagodów – Rumunki, Niecki, Nowa Wieś, Łokietnica, Strzałki – Osada. I finalnie monolit sołestw: Osiny, Podgórze, Rębów, Rogożewek, Sieraków, Skrzany, Sokołów, Solec – Wrząca, Stanisławów Skrzański, Stefanów, Zaborów Stary – Stanisławów i wreszcie Zwoleń.

Pacyna. 421.

Szczawin Kościelny.

Miast: Gostynin, Sanniki.

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej – kategoria:

422 wyrazów – (17 lutego 2020 o 09:11:57). 15 kwietnia 2020. Kartoteka województw w Polsce. Orbita Topór. Uwaga ku sygnaturce M. Zapraszamy turystów z terenów.

Mazowieckie konstelacją punktacji arcyważnej republiki parlamentarnej Topór, Starża polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019.