RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

Czerwiec 11, 2020

RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 to kompozycja rysownika i malarza, zaliczana do jednych z wielu interesujących i w najwyższym stopniu zachwycających opisywanego zbioru.
RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

LINKI

    1. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
    2. BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
    3. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
    4. POLITYKA PRYWATNOŚCI
    5. KARTA DUŻEJ RODZINY KDR
    6. MAPA WITRYNY INTERNETOWEJ

Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach w radosnym nastroju i wielką przyjemnością oraz gigantyczną satysfakcją przybliża Państwu filigranowy rysuneczek. Przytoczone cudeńko jest unikatem stabilnej prezentacji Działu Malarstwa Rysunku Grafiki. Oprócz tego arcydzieło mieści się na zdigitalizowanej platformie szczebla internetowego Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach w Dziale Malarstwa Rysunku Grafiki.
Data publikacji stronicy internetowej: 2020-06-11.
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2021-05-02.
Status pod względem zgodności z ustawą: Ten właśnie blankiet sieciowy z deklarowaną ruchomością muzealną jest częściowo zgodny z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Definiowany punkt widzenia geniusza jest niezrównanym owocem jego kreatywności i wyrokuje o fenomenie miejsca manifestującego całokształt kultury ogólnej. Koronkowa robota jest akademicko zainstalowana na trójnogu (sztaluga) przygotowanym ze standardowych zapałek aranżowanych przez uniwersalną industrializację zapałczaną. Przybliżona cecha charakterystyczna koncepcyjności mieści się pod spodem:

 • opis i fot. rysunku Henryk Jan Dominiak, 2020-06-19: RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 Z Gustawem rysunek akrylem tuszem 1,80 cm x 2,00 cm autor Justyna Neyman 2013.
 • sygnatura: RYS9.
 • nazwa rysunku: „Z Gustawem”.
 • odnośnik do strony elektronicznej artysty: Justyna Neyman.
 • rozmiar dzieła: 1,80 x 2,00 cm / 3,60 cm².
 • technologia dzieła: tusz, akryl, papier – miniatura.
 • termin utworzenia: 2013-??-??.
 • termin trwałego ofiarowania do Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach: 2013-10-22.
 • osoba ofiarowująca: Justyna Neyman.
 • autor o rysunku: brak informacji. Warszawa, godzina ??:?? SMS: 2013-??-??.
 • regularne miejsce prezentacji: Szklana piramida, 2013-??-??, gablota 2020-05-03.
 • wystawienie na pokaz w przestrzeni miejskiej: „Park Sztuki działania artystyczne” – Biała Podlaska (sobota, niedziela) od 2015-06-13 do 2015-06-14, „Sala Baletowa” – Miejskie Centrum Kultury w Tychach 2015-07-01, Dzień Wojska Polskiego – wyeksponowanie na Placu pod Żyrafą w Tychach (środa) 2015-08-05.
 • strona informatyczna o Justynie Neyman: Brulion malarski Justyna Neyman.
 • centrum pracowni artysty: Warszawa – fundamentalne miasto w kraju analogicznie stolica Polski i województwa mazowieckiego.
 • terytorium stałego pobytu artysty: Mokotów – Warszawa, Warszawa, Polska (Poland).
 • genealogia narodowa: dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): alfa-2 PL.
 • jednorazowy znak zodiaku: „Koziorożec”.
 • [ alternatywne wzmianki ].

Inne prace Justyny Neyman nieodpłatnie darowane na rzecz Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach:

 • rysunek „Z modelem”, 2013-??-??.
 • rysunek „Z psami”, 2013-??-??.
 • obraz „Lew”, 2013-??-??.
 • obraz „Św. Barbara”, 2013-??-??.
 • [ inne prace artysty w naszej kolekcji ].

Protokół na temat pracy opracował Henryk Jan Dominiak dnia: 2020-06-11. Analizę urzeczywistniono na podstawie wykonanej oceny i posiadanej wiedzy przez podmiot publiczny, jak też źródeł wydawniczych (Wielka Encyklopedia Powszechna PWN) i sieci globalnej.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

W wypadku rozporządzania doniosłą ciekawostką w sprawie przedmiotowego układu plastycznego prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Henryk Jan Dominiak, arhen-dominiak@hotmail.com. Przesyłać wiadomość można także telefonicznie dzwoniąc na numer telefonu 692 875 944. W identyczny sposób należy składać wnioski o przekazanie informacji nieosiągalnej oraz wnosić żądania zagwarantowania dostępności.

Zgodnie z obowiązującą Deklaracją Dostępności wszyscy mają prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej naszej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Po wyczerpaniu wskazanych wyżej formalności można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Link do strony internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich

Znani o imieniu Gustaw

 1. Gustaw I Waza, ur. 1496-05-12 w Lindholm, zm. 1560-09-29 w Sztokholmie, król Szwecji od 1523-??-??, założyciel dynastii Wazów.
 2. Gustaw II Adolf, ur. 1594-12-09 w Sztokholmie, zm. 1632-11-16 Lützen, król Szwecji od 1611-??-??, do 1632-??-??, syn Karola IX i Krystyny holsztyńskiej.
 3. [ podziel się dodatkową wiedzą o Gustawie. ]

Aplikacje mobilne dla stronicy RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

    • [ przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aplikacji oraz informacji o jej utworzeniu ze stronicą RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013. ]

LINKI

    1. STRONA GŁÓWNA
    2. DZIAŁ RZEŹBY CERAMIKI
    3. DZIAŁ FALERYSTYKI WEKSYLOLOGII HERALDYKI SYMBOLIKI EMBLEMATYKI
    4. DZIAŁ BRONI BIAŁEJ
    5. FILM
    6. UL
    7. [ masz prawo propozycji linku w odniesieniu do stronicy RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013. ]

KATEGORIA

    1. Indeks zmasowanych rysunków
    2. Artysta stolicy Polski i miasta stołecznego Warszawa
    3. Obrazy nowoczesne
    4. Skoczek spadochronowy
    5. Prace rysownika
    6. Sztuka polska
    7. Zestaw nazbieranego malarstwa
    8. Sztuka województwa mazowieckiego
    9. Zbiory obiektów muzealnych
    10. Sztuka związana z Kościołem katolickim
    11. Zobowiązanie w związku z odsyłaczem G
    12. Dziedzina Awdaniec
    13. [ masz prawo propozycji linku w odniesieniu do stronicy RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013. ]

RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013 AWDANIEC, Abdank, Abdaniec, Habdank herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019
„Awdaniec, Abdank, Abdaniec, Habdank” polski herb szlachecki autor Henryk Jan Dominiak, 2019-08-03. Habdank [może od łac. Audentius lub pn.germ. Audun], szlachecki herb pierwotny. Najdawniejsza jego pieczęć (z 1228-??-??) ma jeszcze godło odwrócone (M), dopiero pieczęć z 1343-??-?? ma formę później przyjętą (W). Pierwotnie (w XIII w.) Awdaniec był herbem rodu rycerstwo – Awdańców. Potem było ponad 100 rodzin tego herbu, w tym: Ankwicze, Buczaccy, Jazłowieccy, Skarbkowie, Warszyccy, na Litwie Gasztołdowie.

3 Responses to RYS9 Z Gustawem rysunek tusz akryl papier czas powstania 2013

 1. admin says:

  Kategorie: Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Polscy rysownicy. Polscy malarze. Urodzeni w 1969. Ludzie związani z Warszawą. Matka. Żona. Opiekunka. Sztuka. Rysuneczki. Museum. Balon. Gustaw.

 2. admin says:

  Warto wiedzieć: KOMPUTER KWANTOWY.

  Konsekwencje zbudowania działającego komputera kwantowego nie będą tylko ograniczone do upadku kryptografii, jaką znamy dziś. Taka moc obliczeniowa w rekach odpowiednich grup interesów, publicznych czy prywatnych, może spowodować zmianę rozkładu sił na świecie. Walka o pierwszeństwo w rozwoju tej technologii może się stać kolejnym wyścigiem technologicznym naśladującym wyścig zbrojeń z drugiej połowy XX w. Nie szokuje nikogo, że rozstrzygająca przewaga w tej dziedzinie może być trzymana w tajemnicy z powodów bezpieczeństwa narodowego. Czy istnieje gdzieś na świecie, w chłodzonym podziemnym tunelu, komputer kwantowy czekający na pełne uruchomienie, aby zmienić na zawsze nasze życie?.

 3. admin says:

  BIBLIOTEKA.

  Amerykański pisarz, Jorge Luis Borges, w opowiadaniu Biblioteka Babel przedstawił bibliotekę tak ogromną, że na jej półkach można było znaleźć każdą możliwą książkę: każdą powieść, wiersz i pracę naukową oraz wszystkie polemiki z tymi pracami i wszystkie polemiki do polemik, i tak dalej w nieskończoność. Kryptoanalityk próbujący odszyfrować metodą prób i błędów wiadomość zaszyfrowaną szyfrem z kluczem jednorazowym byłby w podobnej sytuacji. Ponieważ klucz jest całkowicie losowy, zbiór możliwych odszyfrowań zawierałby wszystkie teksty o tej samej długości: właściwą wiadomość, ale także jej zaprzeczenie, wiadomość, w której wszystkie rzeczowniki zostały zamienione na inne o tej samej długości i tak w nieskończoność.