Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015

8 sierpnia, 2020

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 logo Muzeum DOMINIAK

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015

IMPERIUM MINIATUR POMAGA AGACIE SILUK Z WOSKRZENIC MAŁYCH / LUBELSKIE

AGA1 autorska wystawa aranżacja na tle kamieni piramida pełna autorskich grafik obrazów rysunków autor Henryk Jan Dominiak

AGA1 trudności niepełnosprawni w życiu codziennym dostosowanie udogodnienia dla osób autor Henryk Jan Dominiak AGA1 grupy szkolne rodziny mundurowi kolekcjonerzy turystyka zorganizowana przedsiębiorstwa autor Henryk Jan Dominiak AGA1 dom mody suknie wieczorowe moda damska styl dla kobiet ubrania damskie autor Henryk Jan Dominiak AGA1 grupowe odwiedziny szkoły przedszkola studenci znaczkowicze turyści zakłady pracy autor Henryk Jan Dominiak AGA1 parking dla rowerów turystyka rowerowa goście na rowerach szlak turystyczny autor Henryk Jan Dominiak

AGA1 / IMPERIUM MINIATUR POMAGA AGATCE

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – OPIS:

.

AGA1 KOLEKCJA

.

AGA1 / Agatka Siluk z mamą Agnieszką

AGA1 / Agatka Siluk z mamą Agnieszką

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – fragmentaryczne wstawiennictwo pieniężne.


Cząstkową pomoc gotówkową oferuje Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach, które przychód ze sprzedaży biletów wstępu do Muzeum w okresie czerwiec 2015 roku po odliczeniu 8 % podatku VAT i 18 % podatku dochodowego w całości przekaże na pomoc w leczeniu Agaty Siluk zamieszkałej w miejscowości Woskrzenice Małe – 21-500 Biała Podlaska.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – GIODO.


01 czerwca 2015 roku zbiór został zgłoszony do Rejestru Zbiorów Danych Osobowych GIODO – Nr ref. WWW 2200615.

AGA1 Agata Siluk – rodzice: Agnieszka i Piotr.

Woskrzenice Małe, 27 maja 2015 r.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – historia Agatki i jej mamy.


Moja córeczka Agatka urodziła się 15.10.2012 r. w 6 miesiącu ciąży, a dokładnie w 24 tygodniu i należy do grona najmniejszych dzieci urodzonych w Polsce.

Gdyby poród odbył się dwa tygodnie wcześniej moja córeczka nie miałaby najmniejszych szans na przeżycie. Powodem takiej sytuacji była „galopująca” gestoza (tak to określił lekarz ginekolog), czyli zatrucie ciążowe, które pojawiło się na początku 6 miesiąca i tak szybko postępowało, iż jedynym lekarstwem było zakończenie ciąży.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, w którym przebywałam, ze względu na wczesny etap ciąży i moje wysokie ciśnienie krwi, nie zdecydowano się na przeprowadzenie cesarskiego cięcia i karetką przewieziono mnie do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

.

Tam po trzech godzinach przebywania na Oddziale Patologii Ciąży i wykonaniu badań, lekarz prowadzący stwierdził, iż jest to zagrożenie życia i proponuje rozwiązanie ciąży poprzez cesarskie cięcie. Kiedy ocierając łzy, z przerażeniem spytałam: „Panie Doktorze, co będzie z dzieckiem?”, lekarz odpowiedział: „ratujemy Panią, a nie dziecko”.

Dwie godziny później odbyła się „cesarka” i od godz. 22,00 dnia 15.10.2012 roku moja córeczka Agatka jest na tym świecie.
Zanim mogłam przyjechać z Agatką do domu to przez prawie 4 m-ce przebywała ona na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka, a następnie Patologii Noworodka w Lublinie. Przez ten czas ja też byłam w Lublinie, najpierw 3 tygodnie w Szpitalu, a później „na stancji”, a mój mąż 140 km od nas w domu w Woskrzenicach Małych.

Ogromny strach i lęk o życie dziecka najmniejszego na OITN, niepewność każdego dnia i nieustający stres przed rozmową z lekarzem neonatologiem o stanie zdrowia córki, wyłączyło mnie z dotychczasowego życia. Większość mam po urodzeniu dziecka cieszy się i informuje znajomych o wadze, wzroście swojej pociechy, a my z mężem do tej pory nie jesteśmy w stanie opowiadać o wszystkim, co się wydarzyło. Tyko najbliższa rodzina, lekarze i terapeuci znają w skrócie historię Agatki.

.

Podczas pobytu na OITN moja córeczka długo przebywała w inkubatorze i poddawana była wielu bolesnym zabiegom, ale dzięki Bogu oraz wiedzy medycznej i specjalistycznym urządzeniom ŻYJE.

Lekarze ze Szpitala w Lublinie z jednej strony uratowali mi i mojemu dziecku życie, a z drugiej strony, znając konsekwencje wielotygodniowego przebywania w inkubatorze, nie odesłali mojej Agatki do Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, w celu codziennej kontroli okulistycznej i ewentualnie podania leku, który dałby szansę na zatrzymanie lub cofnięcie choroby oczu zwanej retinopatią wcześniaczą.

Obecnie moja jedyna córka ma 2 lata i 7 miesięcy i potrafi samodzielnie usiąść, jeszcze nie stoi, nie chodzi. Najpoważniejszy problem to właśnie retinopatia, która dokonała nieodwracalne zmiany w gałce ocznej i jej konsekwencje tzn. odklejona siatkówka, zaćma, jaskra, zmętniała rogówka, ciśnienie w gałce ocznej, które skutecznie blokują prawidłowe widzenie. Agatka NIE widzi, a otaczający ją świat poznaje poprzez słuch, dotyk, zapach i smak. Bawi się zabawkami, które wydają dźwięk, lubi poznawać nowe przedmioty nawet te szorstkie i kłujące.

.

Każdy uśmiech, gest, nowe (krótkie jeszcze) słowo, reakcja na głosy, piosenki, wiersze cieszą nas podwójnie i sprawiają, że w naszej ciężkiej sytuacji pojawiają się chwile radości. Mimo, że rozwój Agatki jest wolniejszy niż zdrowego dziecka to wierzymy, że wielokierunkowa rehabilitacja (w Warszawie, Lublinie i Białej Podlaskiej) przyczyni się do coraz lepszego funkcjonowania naszej córeczki w społeczeństwie. Jeżeli chodzi o wzrok, to wg polskich okulistów nie ma szans na poprawę widzenia. Wszyscy jednak wiemy, że medycyna na świecie daje większe możliwości, więc w celu poprawienia narządu wzroku planujemy razem z mężem operację poza granicą Polski, choć nie znamy jeszcze kosztów.

Pomimo smutku i ciężaru, który przeżyłam i niepewności co przyniesie przyszłość nie zamieniłabym mojego życia. Nic nie jest w stanie zastąpić bezgranicznej miłości, która pojawia się podczas przytulenia małej, bezbronnej osoby, usłyszenie słowa „mama” oraz radości i śmiechu podczas zabawy. Żadna kariera, żaden majątek, wycieczki zagraniczne nie zastąpią rodziny i uczestniczenia w rozwoju dziecka.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – rodzicielka DLA MNIE ŻYCIE BEZ MOJEJ JEDYNEJ CÓRECZKI JEST ŻYCIEM PUSTYM.


Jeśli nie jest Państwu obojętny los małego dziecka, które ma szansę na samodzielne funkcjonowanie to PROSZĘ o wsparcie finansowe, gdyż nasza sytuacja staje się coraz trudniejsza do udźwignięcia, a w związku z tym ciężko jest nam realizować wszystkie zalecenia lekarzy zmierzające do powrotu do zdrowia naszej małej córeczki.

Dziękuję

Agnieszka Siluk.

.

1. GODZINY OTWARCIA I BILETY czytaj dalej.

POMAGAJĄC AGATCE można wpłacać wielokrotną wartość biletu.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – 4. PATRONAT MEDIALNY:


a. Galeria Podlaska.

b. Radio Biper.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – 5. FISKALNY RAPORT DOBOWY z biletów miesiąca VI 2015 r:


.

1 czerwca.


Poniedziałek, czerwiec daje dni gorące, kosa brzęczy już na łące.

Międzynarodowy Dzień Dziecka, Dzień bez Alkoholu, Święto Służby Ruchu Lotniczego.

imieniny obchodzą: Alfons, Bernard, Eunika, Felin, Felina, Firmus. Również: Fortunat, Ischyrion, Julian, Justyn, Juwencja, Juwencjusz, Konrad, Konrada. Także: Magdalena, Nikodem, Pamfil, Pamela, Porfiriusz, Prokul. Jak również: Seleukos, Świętopełk, Teobald, Tespezjusz i Tespezy.

SP .OP .PTU B..35,19.

KW .PTU B..2,81.

ŁĄCZNA NALEŻNOŚĆ..38,00 AGA1.

.

2 czerwca:


Wtorek, Dzień bez Krawata.

poczęstunek celebrują: Blandyna, Domna, Efrem, Erazm, Eugeniusz, Florianna. Jak też: Fotyn, Jaczemir, Marcelin, Maria, Marianna, Materna. Oraz: Mikołaj, Mszczuja, Nicefor, Racisław, Sadok oraz Trofima.

SP .OP .PTU B..16,67.

KW .PTU B..1,33.

ZBIOROWO GOTÓWKA..18,00 AGA1.

.

3 czerwca.


Środa, czerwiec na maju zwykle się wzoruje, jego pluchy, pogody, często naśladuje.

Dzień Dobrej Oceny.

przyjątko uroczyście odprawiają: Andrzej, Bratumiła, Cecyliusz, Ferdynand, Franciszek. A także Izaak, Joachim, Karol, Kewin, Klotylda, Laurencjusz, Laurentyn. Leszek, Maciej, Owidia, Owidiusz, Paula, Tamara, Wawrzyniec.

SP .OP .PTU B..20,37.

KW .PTU B..1,63.

OGÓŁEM POWINNOŚĆ..22,00 AGA1.

.

4 czerwca.


Czwartek, Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji, Dzień Wolności i Praw Obywatelskich.

bankiet świętują: Braturad, Dacjan, Gostmił, Karp, Kwiryn, Kwiryna, Metrofan. Niepełka, Optat, Pacyfik, Saturnina, Skarbisław.

KOLEKTYWNIE DOCHÓD.

.

5 czerwca.


Piątek, czerwiec stały, grudzień doskonały.

Światowy Dzień Środowiska, Święto Centralnego Węzła Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej im. płk. prof. Kazimierza Drewnowskiego.

biba: Dobrociech, Doroteusz, Ferdynand, Genadiusz. Hildebrand, Hildebranda, Igor. W podobny sposób Nikanor, Nikanora. Waleria, Walter oraz Zenaida.

SP .OP .PTU B..16,67.

KW .PTU B..1,33.

RAMIĘ W RAMIĘ WPŁYWY..18,00 AGA1.

.

6 czerwca.


Sobota, Święto Centrum Operacji Powietrznych, Święto Wojsk Chemicznych, Światowy Dzień Pocałunku.

biesiadę święcą: Aleksander, Artemiusz, Benignus, Dominika. Filip. A ponadto Gerard, Gerarda, Kandyda, Klaudiusz, Laurenty, Marceli. Poza tym: Norbert, Norberta, Paulina, Sydonia, Wawrzyniec, Więcerad.

SUMARYCZNIE DOBRO.

.

7 czerwca.


Niedziela.

źle: Anna, Antoni, Jarosław, Jeremiasz, Lukrecja, Meriadek. Tak jak: Meriadok, Paweł, Robert, Roberta, Sabinian, Teresa. Podobnie jak: Wiesław, Wiesława oraz Wisław.

WSZYSTKIEGO FINANSE.

.

8 czerwca.


Poniedziałek, gdy czerwiec chłodem i wodą szafuje, to zwykle rok cały popsuje.

Światowy Dzień Oceanów.

feta: Adrianna, Dobrociech, Herakliusz, Jakub, Jadwiga. Maksymin, Maksymina. Nie tylko: Medard, Medarda. Seweryn, Wilhelm, Wyszesław.

SP .OP .PTU B..1,85.

KW .PTU B..0,15.

NIEROZDZIELNIE HONORARIUM..2.00.

.

9 czerwca.


Wtorek, Dzień Przyjaciela, Międzynarodowy Dzień Archiwów.

galę urządzają: Bertrand, Efrem, Felicjan, Józef, Kanimir, Kolumb, Maksymian. Pelagia, Prosimir, Ryszard, Sylwester, Sylwestra.

SP .OP .PTU B..55,56.

KW .PTU B..4,44.

GROMADNIE ŚWIADCZENIA..60.00 AGA1.

.

10 czerwca.


Środa, kiedy kwitnie w czerwcu bób, to największy wtedy głód, a kiedy mak, to już nie tak.

Międzynarodowy Dzień Heraldyki.

garden party: Amancjusz, Amata, Apollo, Asteriusz, Aureliusz. Bogumił, Bogumiła. Cecylia, Diana, Edgar, Ingolf, Maksym. Małgorzata, Mauryn, Onufry, Tymoteusz, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna.

WSZYSTKO RAZEM SKŁADKA.

.

11 czerwca.


Czwartek, od czerwca dużo zależy, czy żniwa będą jak należy.

raut: Anastazy, Barnaba, Feliks, Fortunat, Flora, Paula. Paryzjusz, Radomiła, Teodozja oraz Witomysł.

DO SPÓŁKI PIENIĄDZE.

.

12 czerwca.


Piątek, pełnia czerwcowa – burza gotowa – Święto Biura Ochrony Rządu, Światowy Dzień Sprzeciwu wobec Pracy Dzieci.

impreza: Antoni, Antonina, Bazylides, Bernard, Bolesław, Celestyna, Cyryn. Cyryna, Czesław, Czesława. I Ewa, Gwido, Gwidon, Jarogniew. Jarogniewa, Kacper, Kasper, Kazimierz, Ludwik, Mieczysław. Mieczysława, Nabor, Nabur, Narcyz, Nazariusz, Nazary, Olimpiusz. Onufry. Placyd, Przybyrad, Stefan, Tadea, Władysław. Władysława, Włodzimierz, Wyszemir.

PER SALDO INTERES.

.

13 czerwca.


Sobota, Prezentacja Eksponatów Muzeum – Miniaturowa sztuka w Parku Radziwiłłowskim. Biała Podlaska – Park Sztuki – działania artystyczne w Parku Radziwiłłowskim. Organizator Bialskie Centrum Kultury i Galeria Podlaska, Święto Żandarmerii Wojskowej.

libacja: Akwilina, Antoni, Chociemir, Gracja, Grzegorz. Herman, Lubowid, Lucjan, Peregryn. Rambert, Tryfiliusz.

SP .OP .PTU B..77,78.

KW .PTU B..6,22.

REKA W RĘKĘ WPŁATA..84,00 AGA1.

.

14 czerwca.


Niedziela, w czerwcu grusze kwiat zrzucają, czereśnie się zapalają.

Prezentacja Eksponatów Muzeum – Miniaturowa sztuka w Parku Radziwiłłowskim. Biała Podlaska – Park Sztuki – działania artystyczne w Parku Radziwiłłowskim. Organizator Bialskie Centrum Kultury i Galeria Podlaska.

Światowy Dzień Krwiodawcy, Dzień Dziennikarza Obywatelskiego, Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych.

uczta: Alojzy, Anastazy, Digna, Eliza, Elizeusz, Feliks, Justyn, Konstancja. Metody, Myślibor, Ninogniew, Rufin. Ryszard oraz Walery.

SP .OP .PTU B..144,44.

KW .PTU B..11,56.

NIEROZŁĄCZNIE NALEŻNOŚĆ..156 AGA1.

.

15 czerwca.


Poniedziałek, Światowy Dzień Wiatru, Światowy Dzień Świadomości Znęcania się nad Osobami Starszymi, Ogólnopolski Dzień Dogoterapii.

balanga: Abraham, Adelajda, Albertyna, Angelina, Benilda, Bernard, Dula, Edburga, Eutropia, Germana. Hezychiusz, Izolda, Jolanta, Leonida, Liba, Lotar, Oliwia, Placyda, Wisław. Wisława, Wit, Witold, Witolda, Witosław, Witosz.

TOTALNIE NALEŻNOŚĆ.

.

16 czerwca.


Wtorek, w czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze.

Międzynarodowy Dzień Dziecka Afrykańskiego (z inicjatywy Organizacji Jedności Afrykańskiej i UNICEF).

zabawa na cztery, fajerki: Alina, Aneta, Aubert, Aurelian, Aureusz, Benon. Benona, Cyryk, Judyta, Justyna. Ludgarda oraz Tychon.

SP .OP .PTU B..37,04.

KW .PTU B..2,96.

PEDANTYCZNIE NALEŻNOŚĆ..40,00 AGA1.

.

17 czerwca.


Środa, Święto Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych, Dzień Czołgisty, Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą (ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ).

oblewanie: Adolf, Adolfa, Albert, Awit, Awita, Drogomysł. Gundolf, Herweusz, Hipacy, Izaur, Izaura, Laura. Marcjan, Montan, Nikander, Nikandra, Radomił, Waleriana.

SP .OP .PTU B..3,70.

KW .PTU B..0,30.

GLOBALNIE NALEŻNOŚĆ..4,00 AGA1.

.

18 czerwca.


Czwartek, czerwiec po deszczowym maju często dżdżysty w naszym kraju.

koktajl: Amand, Amanda, Drogomysł, Drogoradz. Drohobysz, Dzirżysława, Efrem, Elżbieta (na Elżbiety kiedy leje, złe latu robi nadzieje), Emil, Eufemiusz, Hipacy, Leoncjusz, Marek. Maryna, Miłobor, Ożanna, Przeborka.

SP .OP .PTU B..7,41.

KW .PTU B..0,59.

RACJONALNIE NALEŻNOŚĆ..8,00 AGA1.

.

19 czerwca.


Piątek, Światowy Dzień Anemii Sierpowatej.

szaleństwo: Bonifacy, Borzysław, Gaudencjusz, Gaudenty, Gerwazy (gdy na Gerwazego pada, nierychło liść opada, na święty Protazy, każdy się poparzy, na świętego Gerwazego i Protazego jak okwit konicz, bierz się za niego, Protazy, Gerwazy groch waży), Juliana. Julianna, Michalina, Otto, Odon. Protazy, Romuald, Romualda.

OGÓLNIE RZECZ BIORĄC NALEŻNOŚĆ.

.

20 czerwca.


Sobota, czerwiec temu się zieleni, kto do pracy się nie leni – Światowy Dzień Uchodźcy.

wieczorek: Adalbert, Baltazar, Benigna, Bogna, Bratomir, Edburga, Florentyna, Gemma. Hektor, Jan Chrzciciel, Makary, Michał. Rafaela, Rafał.

SP .OP .PTU B..7,41.

KW .PTU B..0,59.

UPORZĄDKOWANIE NALEŻNOŚĆ..8,00 AGA1.

.

21 czerwca.


Niedziela.

spotkanie towarzyskie: Alicja, Alojza (Dzień świętego Alojzego przyczynia wina dobrego), Chloe, Demetria, Domamir. Euzebiusz, Lutfryd, Marcja, Marta, Rajmund, Rudolf, Rudolfa. Rudolfina, Terencja, Terencjusz.

GRUPĄ NALEŻNOŚĆ.

.

22 czerwca.


Poniedziałek, Światowy Dzień „Garbusa”.

impra: Achacjusz. Achacy, Agenor, Alban, Albana, Będzieciech. Eberhard, Flawiusz, Innocenty, Paulin oraz Tomasz.

ŁAWĄ NALEŻNOŚĆ.

.

23 czerwca.


Wtorek, Międzynarodowy Dzień Wdów, Dzień Służby Publicznej.

melanż: Agrypina, Albin, Arystokles, Atanazy. Edeltruda, Sydonia, Wanda (w dniu Wandy, gdy słonko bezchmurnie zachodzi, święty Jan pogodą rolników nagrodzi, Wanda z Janem wianki puszczają na wodzie i wspólnie radzą o żniwnej pogodzie), Zenon, Zenona.

W TYM SAMYM MOMENCIE NALEŻNOŚĆ.

.

24 czerwca.


Środa, Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę.

hulanka: Danuta, Emilia, Janina, Jan Chrzciciel (Chrzest Jana w deszczowej wodzie, trzyma zbiory na przeszkodzie, Jana Chrzciciela już kwiecia wiela, gdy święty Jan łąkę rosi, to chłop siano kosi, jak się Janek kąpie w wodzie, żniwom deszcze na przeszkodzie, dzień świętego Jana woła: rwij rumianek, zbieraj zioła, bo domowe ziółka, leki, lepsze nieraz niż z apteki, gdy na świętego Jana kukułka zakuka, nadzieja na zboże pewno nas oszuka, gdy deszcz przed Janem, po żniwach rolnik jest panem, jak się święty Jan obwieści, takich będzie dni trzydzieści, już świętego Jana ruszajmy do siana, na świętego Jana bywa Wisła wezbrana, od świętego Jana w gospodarstwie zmiana, przed świętym Janem najdłuższy dzień panem, święty Chrzciciel gdy deszczem hojnie skropi pola, nie nagrodzi niepłodno pracy chłopu rola, kiedy z Janem przyjdą deszcze, to sześć niedziel kropi jeszcze), Janisław, Longin, Longina, Romuald, Romualda, Symplicjusz, Symplicy, Teodulf oraz Wilhelm.

ZA JEDNYM ZAMACHEM NALEŻNOŚĆ.

.

25 czerwca.


Czwartek, Dzień Marynarza.

uroczystość: Adelbert, Antyd, Dorota, Eulogiusz, Febron, Febronia, Fiebrosław. Kineburga, Łucja, Maksym, Prosper. Tudzież: Prospera. Sozypater, Tolisława, Wilhelm.

SUMA SUMARUM NALEŻNOŚĆ.

.

26 czerwca.


Piątek, Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur, Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii.

osiedliny: Dawid, Edburga, Jeremi, Maksanty, Maksencjusz. Mirogod, Pelagia, Pelagiusz, Salwia, Salwiusz. Zarówno: Wigiliusz, Zdziwoj.

SP .OP .PTU B..11,11.

KW .PTU B..0,89.

W REZULTACIE NALEŻNOŚĆ..12,00 AGA1.

.

27 czerwca.


Sobota, Światowy Dzień Walki z Cukrzycą, Światowy Dzień Rybołówstwa.

kolacja: Bogodar, Bogudar, Benwenut, Bożdar, Bożydar. Tak samo: Cyryl, Joanna, Maryla, Samson, Teresa. Włodzisław oraz Włodzisława.

PUENTUJĄC NALEŻNOŚĆ.

.

28 czerwca.


Niedziela, Narodowy Dzień Pamięci Poznańskiego Czerwca 1956.

bomblerka: Argymir, Ekard, Ekhard, Heraklides, Heron, Ireneusz. A również Jakert, Lubomir, Marcela. Plutarch, Seren, Serena, Wincencja, Wincenta. Wincentyna, Zbrosław.

SYSTEMOWO UTARG.

.

29 czerwca.


Poniedziałek, Dzień Ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego.

potańcówka: Beata, Benedykta, Dalebor, Ema, Emma. Kasja, Kasjusz, Piotr i Rajmund.

ZORGANIZOWANIE ZAROBEK.

.

30 czerwca.


Wtorek, Święto Centrum Zarządzania Kryzysowego Ministerstwa Obrony Narodowej.

balet: Bazyli, Bazylides, Ciechosława, Emilia, Ermentruda, Leon, Leona, Lucyna, Marcjalis. Milena, Teobald, Teobalda, Trofim.

SP .OP .PTU B..105,56.

KW .PTU B..8,44.

WIELOSTRONNIE NAKŁAD PIENIĘŻNY..114,00 AGA1.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – 5/A. FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY.


ROK 2015.

MIESIĄC 6.

PTU B 8%.

SP .OP .PTU B..540,76.

KW .PTU B..43,24.

W SZEROKIM ZAKRESIE NALEŻNOŚĆ..584,00.

Podatek dochodowy 18%..97,00.

KWOTA PRZELANA NA KONTO AGATY WYNOSI 443,76 zł.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – polecane:


Miejsce wystaw artystycznych i kolekcjonerskich.

Znaczki pocztowe.

.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 – kategoria:


2369. 2395.

Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015 PRAWDZIC, Prawda polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019.

3 Responses to Agatka uzyskuje pomocną dłoń finansową w czerwcu 2015

  1. admin says:

    Filantropia. Instytucje charytatywne. Artysta rzeźbiarz. Sztuka polska. Medycyna. Odpowiedzialność. Aga1 rodzice. Doktor. Profesor. Pacjent. ZUS. Pogotowie. Tysiące złotych wsparcia matce. Chore dziecko matki. Strach przed urodzeniem chorego dziecka. Właśnie tego najbardziej boją się ciężarne. Najczęstsze lęki przed porodem. W głównej mierze obawy przyszłych mam. Biedne, chore dzieci miejmy nadzieję, że kiedyś z tego wyrosną. W imieniu dzieci skazanych na życie.

  2. admin says:

    1. informacja oficjalna:
    Naruszenie chronionego znaku towarowego słowno-graficznego DOMINIAK AH™ R.287521. Prawo ochronne trwa od: 2016-04-27 do 2026-04-27.
    Wiadomości Urzędu Patentowego (WUP) Numer 02/2017 http://portal.uprp.pl/wydawnictwa.html.

Content | Menu | Access panel
Accessibility