8 marca, 2022

Wołodymyr Zełenski gorący bohater egzystencji

Wołodymyr Zełenski gorący bohater egzystencji bezsprzecznie to dzieło artysty malarza, prawdopodobnie jedno z najbardziej interesujący i w największym stopniu ekscytujących naszego zbioru reasumując w głównej mierze charakterystyk osobowych.
Wołodymyr Zełenski gorący bohater egzystencji cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach oczywiście ma ogromny zaszczyt i istotnie olbrzymią przyjemność zaserwować Państwu niepokaźny obraz osiągnięty farbą akrylową nakładaną igłą na naturalny jaspis zielony pochodzący z Ukrainy. Dlatego zamanifestowana niezwykłość jest eksponatem stałej prezentacji Działu Malarstwa Rysunku Grafiki. Poza tym koronkowa robota w rezultacie jest dostępna na cyfrowej stronie internetowej Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach w Dziale Malarstwa Rysunku Grafiki.
Data publikacji karty internetowej: 2022-03-08.
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2022-03-08.

Wołodymyr Zełenski gorący bohater egzystencji
Status w nawiązaniu do zgodności z ustawą: Przede wszystkim ta oto karta cyfrowa z uwidocznianym eksponatem muzealnym jest prawie zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej zapisów cybernetycznych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. W związku z tym okazywane wyobrażenie malarki jest nieszablonowym jej rezultatem twórczym i odgrywa decydującą rolę jako bogactwo dzieł sztuki placówki. Warto zauważyć, iż unikat jest schematycznie zamocowany na stojakach zrobionych z pospolitych zapałek produkowanych przez najróżniejsze nowoczesne zakłady manufaktury zapałczanej. Przywołany opis pracy niewątpliwie znajdować się niżej:

Wołodymyr Zełenski – autor Anna Januszewicz-Pitlok

1. dla wyjaśnienia opis i fotografię obrazu wcielił w czyn Henryk Jan Dominiak, Tychy dnia 2022-03-08:
    Wołodymyr Zełenski gorący bohater egzystencji.
  2. oznaczenie: MAL99.
  3. miano obrazu: „Wołodymyr Zełenski”.
  4. hiperłącze do strony artysty: Kreator Przestrzeni mgr sztuki Anna Januszewicz-Pitlok.
  5. rozmiar dzieła: podobnie do innych 1,40 x 2,20 cm / 3,08 cm².
  6. procedura dzieła: technika dzieła: akryl, ołówek, jaspis ukraiński – miniaturka.
  7. moment powstania: 2022-03-07.
  8. etap stałego przekazania do Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach: 2021-03-08.
  9. indywidualność przekazująca: istotnie Anna Januszewicz-Pitlok.
  10. reasumując inscenizatorka o obrazie: Tym obrazem chciałabym złożyć hołd prezydentowi Ukrainy za jego odwagę, postawę wobec swojego kraju i jego mieszkańców. Za wolę i siłę walki. Wielki bohater, który zapisuje się na kartach historii. W rezultacie jestem pełna podziwu dla tego człowieka, który nie pozostawił swojego kraju samego i walczy za niego u boku żołnierzy oraz swoich obywateli. Dodaje wszystkim otuchy, odwagi oraz motywuje wszystkich do działania. Jeden człowiek, który zjednoczył wszystkich ludzi. Dlatego malując ten obraz odczuwałam smutek oraz rozgoryczenie. Ból jaki mnie przepełnia patrząc na to co się dzieje jest nie do opisania. Skupiłam się na wielkim bohaterze malując go za pomocą igły, czarnej farby akrylowej oraz ołówka. Za płótno posłużył mi zielony kamień. Bezsprzecznie nie jest to byle jaki kamień. To zielony jaspis pochodzący z Ukrainy. Jeszcze bardziej chciała bym podkreślić tym jego wartość oraz znaczenie jakie ma dla mnie u wielu ludzi. W rezultacie postawa człowieka godna naśladowania. Mysłowice, opis drukowany format A4 (21cm x 29.7cm): 2022-03-07.

ciąg dalszy opisu

1. regularne miejsce prezentacji: brak, 2017-??-??, gablota 2021-04-02.
  2. zademonstrowanie w przestrzeni miejskiej: brak 20??-??-?? do 20??-??-??, brak 20??-??-??.
  3. interpelator cyfrowy o Annie Januszewicz-Pitlok: Przyjdź na wielopokoleniową wystawę malarstwa – wystawa malarstwa prac pięciu autorów, m.in. Anny Januszewicz-Pitlok.
  4. centrala pracowni artysty: niewątpliwie Katowice – bezsprzecznie siedziba władz województwa śląskiego.
  5. centrum stałego pobytu artysty: wiarygodnie Katowice, Katowice, w rezultacie Polska (Poland).
  6. nierozłączność narodowa: dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): godne uwagi alfa-2 PL.
  7. bezprecedensowy znak zodiaku: bez wątpienia „Ryba”.
  8. [ fakultatywne wzmianki ].

Odmienne prace Anny Januszewicz-Pitlok nieodpłatnie rozdysponowane na rzecz Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach:

1. PAS – 2,00 x 3,20 cm / 2021-??-??.
  2. MGŁA – 2,00 x 3,20 cm / 2021-??-??.
  3. OBŁOK – 7,00 x 7,10 cm / 2021-??-??.
  4. MOLEKULARNY – 7,00 x 7,10 cm / 2021-??-??.
  5. [ inne prace artysty w naszych zbiorach ].

Ocena pracy

Deskrypcję tworu wykonał Henryk Jan Dominiak dnia: 2022-03-08. Ogląd wykonano na bazie wykonanej oceny i posiadanej wiedzy przez podmiot publiczny, dodatkowo źródeł wydawniczych i ogólnie dostępnej sieci globalnej.