2018 opinie w Księdze Gości

29 maja, 2020

2018 opinie w Księdze Gości logo Muzeum DOMINIAK

2018 opinie w Księdze Gości

witamy na wpisie, którego celem jest przybliżenie opinii o nas

2018 opinie w Księdze Gości ozdoba graficzna tekstu okresowe spotkania w muzeum ornament w książce autor Henryk Jan Dominiak

2018 opinie w Księdze Gości – krótka informacja w Księdze

przypominającej spotkania z Gośćmi

2018 opinie w Księdze Gości – z serdecznością gościmy na stronie uwag zakonotowanych z Księgi Pamiątkowej panoptikum koronkowej roboty.

2018 opinie KOLEKCJA

Bazowy element / Decydujący Biuletyn Informacji Publicznej

2018 opinie w Księdze Gości – wyłonione z Księgi Pamiątkowej Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach

Dokonane odsyłacze miały miejsce podczas demonstrowania kolekcji w przestrzeni stałej przy ulicy Żwakowskiej 8/66 w Tychach i publicznej kraju.

2018 opinie w Księdze Gości:

luty

• Muzeum ciekawe, eksponaty warte obejrzenia. Pasja zawarta w miniaturze! Monika z Katowic – czwartek 22.02.2018.

• Bardzo miło spędzony czas w malutkim muzeum z małymi dziełami sztuki. Małgorzata i Andrzej L. z Zawiercia – 14.02. 2018.

• Namówiłem babcię do muzeum bo musiałem zrobić sprawozdanie. Byłem zniechęcony, a tu niespodzianka jestem miło zaskoczony. Pozdrawiam Igor Sz. (znaczek 0589). 06.02.2018.

• Zostałem porwany spod zegara słonecznego, ponieważ dokonałem „przestępstwa” sfotografowania tegoż zegara. Wiele czasu mi poświęcił Pan Henryk, opowiadając wiele ciekawych historii o miniaturach znajdujących się w sumie w muzeum miniatur. Dawid W. niegdyś mieszkaniec Tych – piątek 02 lutego 2018.

styczeń

• Nazwa muzeum zawiera w zasadzie wszystko co mógłbym o niej napisać. Właściciel profesjonalista i profesjonalnie podchodzi do rzeczy. Wystawy zrobione z największą precyzją. Grzegorz z Warszawy – wtorek 23 stycznia 2018.

• Pozdrawiam wszystkich autorów, którzy włożyli swoje serce, pomysł i ciężką pracę, by dawać ludziom możliwość szukania wielkich rzeczy w miniaturowych dziełach. Gdybym nie zobaczył – to bym nie uwierzył. 🙂 . Podziwiam i pozdrawiam. – poniedziałek 22. 01.MMXVIII.

• Byliśmy w najmniejszym muzeum świata z wnukiem witkiem. Zrobione było zdjęcie z 12 – oma obrazami ułożonymi na rączkach oraz glinianą czaszką kobiety. Zakupiono roślinkę na makietę Tychów. Witek P., Bogusław W. – Tychy – sobota 20. I. 2018.

• Dziękujemy za ciekawą rozmowę i poświęcony czas. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Danka, Darek i Michał z Warszawy – 15 styczeń 2018.

• Dziękujemy za bardzo ciekawą wystawę, prace artystów i kolekcje. Grażyna – 11.01.18.

unowocześnienia

co pewien czas spotkania dla maleństw

2018 opinie grupy szkolne rodziny mundurowi kolekcjonerzy turystyka zorganizowana przedsiębiorstwa autor Henryk Jan Dominiak

gromadne wizyty

2018 opinie grupowe odwiedziny szkoły przedszkola studenci znaczkowicze turyści zakłady pracy autor Henryk Jan Dominiak

innowacje dla inwalidów

2018 opinie trudności niepełnosprawni w życiu codziennym dostosowanie udogodnienia dla osób autor Henryk Jan Dominiak

miejsce dla rowerów

2018 opinie parking dla rowerów turystyka rowerowa goście na rowerach szlak turystyczny autor Henryk Jan Dominiak

gminny parking udogodnienia dla kierowców

2018 opinie parking miejski strefa do parkowania dla osób niepełnosprawnych miejsca postojowe bezpłatne autor Henryk Jan Dominiak

zgoda na fotografowanie wystaw

pomoc finansowa dla placówki

nasza wizytówka – druk akcydensowy

2018 opinie DZIAŁ MALARSTWA, RYSUNKU I GRAFIKI

2018 opinie DZIAŁ RZEŹBY I CERAMIKI

2018 opinie DZIAŁ FALERYSTYKI, WEKSYLOLOGII, HERALDYKI, SYMBOLIKI I EMBLEMATYKI

2018 opinie DZIAŁ BRONI BIAŁEJ

wariant

muzeum sztuki nowoczesnej w Tychach.

galerie sztuki współczesnej.

uważane za najmniejsze muzeum na świecie.

założone w 2013 roku przez Henryka Jana Dominiaka.

placówki w Polsce.

instytucje kultury.

wspólnoty mieszkaniowe.

osiedla i regiony śląskie.

mapa lokalizacyjna Tychów.

przy ulicy Żwakowskiej.

464. 535. 540.

domeny sugerowane.

organizator muzeum: Henryk Jan Dominiak .

nowości: „ZYSK” – Wystawa Medali .

odsłona w oddaleniu skarbów wirtuozostwa .

galeria w płaszczyźnie miejskiej: Zielone Tychy Kultura .

stanowisko dyrektora muzeum: Henryk Jan Dominiak Cytaty .

wskazane jest znać: Ulica Żwakowska w Tychach .

druga połowa ojca gliptoteki: Grażyna Dominiak Tychy Polska .

Regulamin Wyselekcjonowanie z Ministerstwem .

I – obraz .

Kategoria: 29 kwietnia 2020. Audiencje europejskiej placówki muzealnej. Dział Broni Białej. Dział Falerystyki Weksylologii Heraldyki Symboliki Emblematyki. Dział Malarstwa Rysunku Grafiki. Dział Rzeźby Ceramiki. Działalność artystyczna Europy. Epizod w poniedziałek. Historia w piątek. Materia we wtorek. MMXVIII rok 2018. Orbita Topór. Promesa na rzecz iluminacji O. Przeżycie w sobotę. Zdarzenie w czwartek.

2018 opinie w Księdze Gości Topór, Starża polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019.