Strona główna

Strona główna to niewątpliwie jedna z pierwszoplanowych kart internetowych opisywanego naszego serwisu.
Strona główna cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach bezsprzecznie w radosnym nastroju i oczywiście ogromną przyjemnością oraz gigantyczną satysfakcją przybliża Państwu bez wątpienia istotną kartę. Przytoczony blankiet traktuje o historii niniejszego podmiotu publicznego. Oprócz tego na kolejnych deklaracjach zdigitalizowanej platformy szczebla internetowego Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach umożliwiamy precyzyjne zapoznanie się ze zmagazynowanymi dziełami sztuki, wystawami i istotnymi wydarzeniami.
Data publikacji stronicy internetowej: 2015-12-17.
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2021-06-02.

Niezaprzeczenie dziedzictwo kulturowe

1. Stałe miejsce placówki: na bank ulica Żwakowska 8/66
  2. Miasto: nie da się ukryć Tychy kod 43-100
  3. Województwo: nieodparcie śląskie.
  4. Kraj: bezapelacyjnie Polska.
  5. Kontynent: stanowczo Europa.

Dane dodatkowe

1. telefon VoIP: +48 322 181 524.
  2. REGON: 243501544.
  3. NIP: 6461145679.

1. Dyrektor Muzeum: Henryk Jan Dominiak.
  2. telefon komórkowy: +48 692 875 944.
  3. telefon VoIP: +48 322 181 524.
  4. e-mail: arhen-dominiak@hotmail.com.

Strona główna – Co nieco o Muzeum

1. Bez dwóch zdań w skrajnych latach na Starym Kontynencie przybyło multum porywających muzeów. Przekonująco tych stan liczbowy ostatnimi czasy dojrzał do około 85 tysięcy placówek w skali świata. Rzeczywiście ich rozwarstwienie na sorty tematyczne jest różne. Na pewno wszystkich zbiory i wystawy są warte odwiedzenia.
  2. Nieugięcie do takich należy Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach. Odgrywa ono w społeczeństwie ważną rolę. Wytrwale zostało założone w 2013-04-16 w Tychach przez przedsiębiorcę i artystę Henryka Jana Dominiaka. Rzecz jasna Dominiak jest również współtwórcą Portalu Społecznościowego Dominiak AH.
  3. Niezbicie jako nowoczesna, europejska placówka muzealna partneruje w projekcie Karta Dużej Rodziny. Bez względu na cokolwiek stanowi dla pokoleń kapsułę czasu. W samej rzeczy zajmuje się systematycznym badaniem, gromadzeniem, opieką, przygotowywaniem i udostępnianiem dla zwiedzających zbiorów obiektów posiadających pewną wartość historyczną, kulturową bądź artystyczną. Ponad wszelką wątpliwość jest strefą pamięci i refleksji o wydarzeniach mających lokalizację w zamierzchłym czasie. Murowanie także, poprzez proces reinterpretacji, jako swoisty transformator, pomaga je przeniknąć oraz rozszyfrować ciągle na nowo.

Lokum – Siedziba

Oczywiście Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach to jedno z najmłodszych i najmniejszych zbiorów dzieł sztuki w Królestwie Ziemi. Lokum usytuowane w punkcie centralnym Tychów (okręg 18 os H, Ł – podział według Budżetu Partycypacyjnego) przy samochodowym szlaku turystycznym – między Jeziorem Paprocańskim i Hutą Paprocką a Sublami. Stała galeria ekspozycyjna placówki przy ulicy Żwakowskiej 8/66 zajmuje 2 pomieszczenia (Sala Granitowa, Sala Szklana) o łącznej powierzchni 21,9 m². Ściany jej pokryte są dużymi taflami luster bez ram, w celu optycznego powiększenia małej powierzchni i nowoczesnego wyglądu.
Obszarem działania muzeum jest RP i zagranica.

Strona główna Dołęga polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019