EMB11 ARAL

22 sierpnia, 2024

Rubryka EMB11 ARAL

EMB11 ARAL cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

EMB11 ARAL innymi słowy cybernetyczny materiał ilustracyjny wpinki niemieckiej wytwórni chemicznej produkującej i dystrybuującej paliwa na stacjach benzynowych. Ogólnie rzecz biorąc stacje paliw Aral znajdują się na terenie Niemiec i Luksemburga, w Polsce do około 2003 r.

Uwaga o eksponacie

Sygnatura – EMB11 ARAL

Fotografia –

Wymiary – tak czy inaczej 1,65 x 1,65 cm.

Czas powstania – w tym przypadku 1998.

Rodzaj – jak widać znak identyfikacyjny znanego od 28 listopada 1898 roku niemieckiego przedsiębiorstwa przetwarzania węgla Westdeutsche Benzol-Verkaufsvereinigung z siedzibą w Bochum. Poza tym równorzędnie to wartość mająca ciekawa forma plastyczna, a w konsekwencji tego, obiegowe oznaczenie towaru.

Projektant logo – ściśle biorąc brak informacji.

Przekaz – po pierwsze stylizowane żółte, proste i majuskułowe litery ARAL. Po drugie, globalnie wyodrębniające się znaki w charakterze nazwy paliwa stworzonego z mieszanki benzyny i benzenu. Niewątpliwie skomponowanego w 1924 roku przez chemika Waltera Ostwalda. W efekcie, pomienione cztery inicjały zakonotowane są w jasnoniebieskiej figurze geometrycznej w kształcie rombu. Właściwie to odniesienie do kolorytu miasta Bochum.

Mienie ruchome – w każdym razie Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach. W rezultacie Dział Falerystyki Weksylologii Heraldyki Symboliki Emblematyki.

Wykorzystanie wpinki w rzeczywistości – w szczególności znak rozpoznawczy reprezentantów produktu stosowany w klapie służbowego ubrania.

Apendyks -EMB11 ARAL

Wprawdzie Aral AG (poprzednio Veba Öl AG) to niemiecki koncern naftowy założony w 1898 roku jako Westdeutsche Benzol-Verkaufs-Vereinigung GmbH. Czyli zachodnioniemiecka korporacja zajmująca się marketingiem benzenu. Pokrótce, zakład pracy jest aktualnie własnością brytyjskiego konglomeratu BP po jego zakupie w 2002 roku.

Ogółem popularność stacji paliw Aral jest aktualna w Niemczech i Luksemburgu, jednakże niegdyś była osiągalna w większości krajów Europy Zachodniej i Środkowej.

Tymczasem, w połączeniu z Aral Pulse spółka wdrożyła w 2021 roku sprecyzowaną markę stacji szybkiego ładowania. Oczywiście, występuje ona uzupełniająco obok klasycznego biznesu benzynowego i diesla. Konkretnie do końca 2023 roku, Aral miał 1433 punkty szybkiego ładowania rozmieszczone w 216 lokalizacjach. Odpowiednio, stacje ładowania rozlokowane są wzdłuż głównych dróg krajowych, takich jak autostrady lub kompetentnie rozwinięte drogi federalne. W końcowej analizie, już we wrześniu 2023 r. Aral dysponował w całych Niemczech siecią ponad 1700 punktów ładowania o mocy ładowania co najmniej 150 kW.

Sprzężenia cybernetyczne

W rzeczy samej DOMINIAK AH.

Reasumując Adama Mickiewicza.

Także Województwo śląskie największa urbanizacja.

Jednocześnie Europa.

Na końcu ulica Żwakowska 8/66.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Content | Menu | Access panel
Accessibility