EMB242 Węzeł smyczy ROY ROBSON 1

6 maja, 2024

EMB242 Węzeł smyczy ROY ROBSON 1 kolor brązowy

EMB242 Węzeł smyczy ROY ROBSON 1 cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

EMB242 Węzeł smyczy ROY ROBSON 1 to w podsumowaniu brązowa przypinka o nadanej formie znaku firmowego. Przez co pins, eksponat muzealny, posiada kształty niemieckiej marki tworzącej odzież męską zaliczaną do segmentu Premium. Wracając do tematu, planowo przedmiot wpinany jest w klapę marynarek kolekcji brandu uważanej za jedną z najlepszych na rynku międzynarodowym. Przede wszystkim nadaje elegancji marynarkom firmy Roy Robson szytym w pełni w najwybitniejszych włoskich tkalniach, takich jak: Cerruti, Loro Piana, Thomas czy Tallia di Delfino.

Węzeł smyczy ROY ROBSON – opis eksponatu

Sygnatura – EMB242 Węzeł smyczy ROY ROBSON 1

Fotografia –

Rodzaj – logo firmy ROY ROBSON, niemieckiej marki modowej – marka designerska.

Projektant logo – brak danych.

Przekaz – stylizowany węzeł smyczy jako taktowny znak firmowy, fundamentalny z kolekcją, stanowi myśl przewodnią firmy „autentyczność”, „spójność” i „połączenie tradycji z nowoczesnością”.

Mienie ruchome – Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach.

Wykorzystanie wpinki w rzeczywistości – cecha wyróżniająca produktu męskiego ubioru zewnętrznego.

Suplement

Zabarwienie brązowe (brąz) – kolorystyka tworzona przez konsolidację mało intensywnych barwników: żółtego z fioletem, pomarańczowego z niebieskim lub czerwonego z zielonym. W wyniku niedoboru kontrastu z innymi barwami, najprawdopodobniej będzie postrzegany jako pomarańczowy lub żółty.

ROY ROBSON 1 odnośniki internetowe

Poza tym DOMINIAK AH.

Wbrew pozorom Ulica Żwakowska w Tychach.

W końcu Piktogramy skompilowanie Henryk Jan Dominiak.

Podobnym sposobem, Polska państwo w Europie Środkowej sprzymierzone z zachodnimi krajami.