EMB257 Krzyż z wyciętym środkiem STRELLSON

27 sierpnia, 2024

EMB257 Krzyż z wyciętym środkiem STRELLSON – metalowy

EMB257 Krzyż z wyciętym środkiem STRELLSON cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

EMB257 Krzyż z wyciętym środkiem STRELLSON, bez wątpienia to witryna sieciowa o przypince ponad wszystko do marynarki męskiej. Na dodatek, ubrania są produkowanej przez markę dla nowoczesnych performerów. Oczywiście chodzi tu o Strellson AG z siedzibą w Kreuzlingen wiodacego szwajcarskiego producenta odzieży męskiej.

Konkretnie, ten międzynarodowy podmiot, został założony w 1984 roku przez przedsiębiorców modowych i byłych właścicieli Hugo Boss, Uwe i Jochena Holy.

Opis eksponatu

Sygnatura – EMB257 Krzyż STRELLSON

Fotografia –

Wymiary – 1,2 x 1,2 cm.

Rodzaj – logo firmy Strellson AG.

Projektant logo – .

Przekaz – krzyż stylizowany na symbol Szwajcarii, z wyciętym środkiem.

Mienie ruchome – Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach.

Wykorzystanie wpinki w rzeczywistości – z pewnością to swoistość ubrania dla mężczyzn w linii eleganckiej Strellson Premium (kolekcja męska ready-to-wear). Dodatkowo linii sportowej Strellson Sportswear (casualowy i sportowy look).

Strona internetowa – www.holyfashiongroup.com