Okultyzm
Okultyzm bezsprzecznie jest stroniczką dokonaną stosownie do art. 12 pkt 7 rozporządzenia z dnia 4 kwietnia 2019 r. Reasumując jest z dziedziny klarowności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Niewątpliwie zdecydowanie chodzi o kwestię (Dz. U. poz. 848), przede wszystkim popularną jako „ustawa o dostępności cyfrowej”.
Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach podejmuje się zagwarantować poglądowość własnej strony internetowej opierając się na wyżej wzmiankowanej normie prawnej. W związku z tym notyfikacja odnośnie do bezproblemowości ma niewątpliwie implantowanie co do łamu cybernetycznego Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach
Data w rezultacie publikacji strony internetowej: 2022-08-06. Data wiarygodnie ostatniej istotnej aktualizacji: 2022-08-06.
Okultyzm
Okultyzm [łac. occultus 'tajemny, ukryty’]: 1) prawdopodobnie w znaczeniu szerszym i za jednym zamachem potocznym to niewątpliwie wiara w istnienie tajemnych sił w przyrodzie i człowieku. Czyli bezsprzecznie całokształt związanych z nią praktyk typu magicznego. W związku z tym, jakich celem jest wykorzystanie tych sił do wywierania wpływu na zachowanie się człowieka i przebieg zdarzeń w przyrodzie. Przede wszystkim wiedzę o tych siłach i sposobach ich wykorzystywania wyprowadza się najczęściej z odległej starożytności (np. Egipt, Babilonia). Jeszcze bardziej z krajów Dalekiego Wschodu (np. Indie) i traktuje jako wiedzę tajemną. W związku z niewytłumaczalnością, dostępną tylko nielicznym wtajemniczonym, podobnie jak spirytyzm, teozofię i magię. Oczywiście w rozwoju okultyzmu wyróżnić można trzy zwalczające się wzajemnie tendencje: przyrodoznawczo-psychologiczną, spirytystyczną i teozoficzno-mistyczną. 2) W znaczeniu węższym to w rezultacie dział dociekań psychologicznych dotyczących zjawisk metapsychologicznych. Dla wyjaśnienia okultyzm to synonim – parapsychologii.