RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

9 listopada, 2020

RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody to kompozycja rysownika i malarza, zaliczana do jednych z wielu interesujących i w najwyższym stopniu zachwycających opisywanego zbioru.
RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach w radosnym nastroju i wielką przyjemnością oraz gigantyczną satysfakcją przybliża Państwu filigranowy rysuneczek. Przytoczone cudeńko jest unikatem stabilnej prezentacji Działu Malarstwa Rysunku Grafiki. Oprócz tego arcydzieło mieści się na zdigitalizowanej platformie szczebla internetowego Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach w Dziale Malarstwa Rysunku Grafiki.
Data publikacji stronicy internetowej: 2020-11-09.
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2021-05-07.


Status pod względem zgodności z ustawą

Stan prawny pod względem zgodności z ustawą: Oczywiście Ten właśnie blankiet sieciowy z deklarowaną ruchomością muzealną jest częściowo zgodny z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Definiowany punkt widzenia geniusza jest niezrównanym owocem jego kreatywności i wyrokuje o fenomenie miejsca manifestującego całokształt kultury ogólnej. Koronkowa robota jest akademicko zainstalowana na trójnogu (sztaluga) przygotowanym ze standardowych zapałek aranżowanych przez uniwersalną industrializację zapałczaną. Przybliżona cecha charakterystyczna koncepcyjności mieści się pod spodem:


Kłos – autor Robert Marek Znajomski

  1. Niewątpliwie opis i fotografię rysunku doprowadził do realizacji Henryk Jan Dominiak, Tychy dnia 2020-06-23: RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody Kłos rysunek tuszem 2,18 cm x 2,71 cm autor Robert Marek Znajomski 2012.
  2. sygnatura: RYS96.
  3. nazwa rysunku: „Kłos”.
  4. odnośnik do strony elektronicznej artysty: Robert Marek Znajomski.
  5. rozmiar dzieła: 2,18 x 2,71 cm / 5,9078 cm².
  6. technologia dzieła: tusz, papier – miniatura.
  7. termin utworzenia: 2012-??-??.
  8. termin trwałego ofiarowania do Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach: 2012-??-??.
  9. osoba ofiarowująca: Robert Marek Znajomski.
  10. autor o rysunku: brak informacji. Łęczna, godzina ??:?? SMS: 2013-??-??.
  11. regularne miejsce prezentacji: Szklana piramida, 2014-??-??, gablota 2020-05-03.
  12. wystawienie na pokaz w przestrzeni miejskiej: „Park Sztuki działania artystyczne” – Biała Podlaska (sobota, niedziela) od 2015-06-13 do 2015-06-14, „Sala Baletowa” – Miejskie Centrum Kultury w Tychach 2015-07-01, Dzień Wojska Polskiego – wyeksponowanie na Placu pod Żyrafą w Tychach (środa) 2015-08-05.
  13. strona informatyczna o Robercie Marku Znajomskim: malarstwo (tempera, olej, akryl), rysunek (piórko, tusz), grafika (monotypia) oraz fotografia, biografia.
  14. centrum pracowni artysty: Łęczna – miasto w centrum województwa lubelskiego.
  15. terytorium stałego pobytu artysty: Łęczna, Lublin, Polska (Poland).
  16. genealogia narodowa: dwuliterowy kod państwa (pochodzenie artysty): alfa-2 PL.
  17. jednorazowy znak zodiaku: „Koziorożec”.
  18. Edukacja: Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
  19. Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyki, Zrzeszenia Łódzkich Odkrywców Metali, IUOMA.
  20. [ alternatywne wzmianki ].

Inne prace Roberta Marka Znajomskiego nieodpłatnie darowane na rzecz Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach:

  1. Rośliny sadownicze.
  2. [ inne prace artysty w naszej kolekcji ].

Protokół na temat pracy opracował Henryk Jan Dominiak dnia: 2020-11-09. Analizę urzeczywistniono na podstawie wykonanej oceny i posiadanej wiedzy przez podmiot publiczny, jak też źródeł wydawniczych (Wielka Encyklopedia Powszechna PWN) i sieci globalnej.


RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

W wypadku rozporządzania doniosłą ciekawostką w sprawie przedmiotowego układu plastycznego prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Henryk Jan Dominiak, arhen-dominiak@hotmail.com. Przesyłać wiadomość można także telefonicznie dzwoniąc na numer telefonu 692 875 944. W identyczny sposób należy składać wnioski o przekazanie informacji nieosiągalnej oraz wnosić żądania zagwarantowania dostępności.

Zgodnie z obowiązującą Deklaracją Dostępności wszyscy mają prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej naszej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Po wyczerpaniu wskazanych wyżej formalności można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Link do strony internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich


Kłosy

  1. Kłos wariant kwiatostanu groniastego, o bezszypułkowych (siedzących) kwiatach, przytwierdzonych na tyczkowatej osi. Charakterystycznym prototypem kłosa jest główka babki. Kłosy traw, w tym również zbóż (np. pszenicy), są kłosami złożonymi, wielosegmentowo z kłosków.
  2. Kłosek, detal składowy baldachu traw. Najczęściej jest elementem składowym kilku stereotypowych kwiatów, przymocowanych na krótkiej osi kłoska. W jego skład wchodzą również plew i plewki innymi słowy błoniaste listki przykwiatowe. Kłoski zebrane są w kwiatostany wielopłaszczyznowe – wiechy (np. u owsa) ewentualnie kłosy (np. u żyta).
  3. [ podziel się dodatkową wiedzą o kłosie. ]

Aplikacje mobilne dla stronicy RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

  1. [ przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aplikacji oraz informacji o jej utworzeniu ze stronicą RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody. ]

Linki dla stronicy RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

  1. DZIAŁ RZEŹBY CERAMIKI
  2. UL
  3. DZIAŁ FALERYSTYKI WEKSYLOLOGII HERALDYKI SYMBOLIKI EMBLEMATYKI
  4. DZIAŁ BRONI BIAŁEJ
  5. FILM
  6. [ masz prawo propozycji linku w odniesieniu do owej stronicy. ]

Kategoria przeznaczona w kierunku RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody

  1. Indeks zmasowanych rysunków
  2. Sztuka województwa lubelskiego
  3. Obrazy nowoczesne
  4. Prace rysownika
  5. Rysunek wszechobejmującym układem kresek na uwidocznionej powierzchni
  6. Zestaw nazbieranego malarstwa
  7. Zbiory obiektów muzealnych
  8. Sztuka związana z Kościołem katolickim
  9. Esencja na znak alfabetyczny K
  10. Koziorożec
  11. Ramy Starykoń
  12. Punkt niebieski
  13. Udział w konkursach
  14. [ masz prawo propozycji linku w odniesieniu do niniejszej karty. ]

RYS96 Kłos znikomy obrazek mieszkańca rejonów z ośmioma pomnikami przyrody Starykoń polski herb szlachecki - autor Henryk Jan Dominiak 2019
„Starykoń” polski herb szlachecki autor Henryk Jan Dominiak, 2019-08-06. Narodowościowy klejnot herbowy galowy, obiegowy szczególnie w domownicach niewędrownych Małopolski i Śląska, powinowatych z rodem rycerskim Toporów-Starżów. Pierwotna pieczęć na Śląsku z 1316-??-??, w Małopolsce z 1402-??-??. W łonie 15 rodzin przytoczonych przez K. Niesieckiego, ostateczny autorytet osiągnęli Polanowscy, Szafrańcowie i Wielopolscy.

Comments are closed.

Content | Menu | Access panel
Accessibility