EMB240 CG – CLUB of GENTS

5 maja, 2024

Karta EMB240 CG – kolor lapis lazuli jasny

EMB240 CG – CLUB of GENTS cropped-logo-Muzeum-Miniaturowej-Sztuki-Profesjonalnej-Henryk-Jan-Dominiak-DOMINIAK-AH.png

EMB240 CG – CLUB of GENTS lub inaczej KLUB MĘŻCZYZN to ponad wszystko formularz na temat eksponatu muzealnego. Tak naprawdę przedstawiający znaczek firmowy niemieckiego producenta odzieży z siedzibą w Hersbruck we Frankonii.

W rzeczy samej ta tradycyjna firma produkuje i sprzedaje odzież męską marek modowych CARL GROSS i CG – CLUB of GENTS w 48 krajach na całym świecie.

CG – CLUB of GENTS – opis eksponatu

Sygnatura – EMB240 CG – CLUB of GENTS

Fotografia –

Wymiary – jeżeli chodzi o gabaryt fantu to równa się 1,3 x 1,3 cm.

Rodzaj – w każdym razie logo firmy CLUB of GENTS, znanej firmy modowej. Przez co, miara designerska i przede wszystkim masowo stosowana nazwa handlowa towaru.

Projektant logo – .

Przekaz – wracając do tematu, pins Club of Gents wyraża markę powszechnie uznaną. W efekcie, której zdecydowanie nie może zabraknąć w garderobie eleganckiego mężczyzny z bogatą praktyką w środowisku mody.

Mienie ruchome – jak dotąd Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak w Tychach. Poza tym, przypisany został do Działu Falerystyki Weksylologii Heraldyki Symboliki Emblematyki.

Wykorzystanie wpinki w rzeczywistości – bez względu na wszystko, przymiot przeważnie górnej części garnituru.

CG – CLUB of GENTS.

Bonusowe info

Kolor lapis lazuli

Należy pamiętać iż, lapis lazuli to niezwykle piękny i jedyny w swoim rodzaju niebieski kamień. W istocie od czasów starożytnych był pożądany za własną wysublimowaną pigmentację i niewymowne właściwości. Oprócz tego, figuruje w spisie skał metamorficznych. W związku z tym, składa się z nielicznych minerałów, między innymi lazurytu, kalcytu, pirytu i kontrastowych minerał z gromady krzemianów. Nie pomijając, iż niekwestionowany okaz ma intensywnie niebieski kolor z rozpoznawalnymi złocistymi plamkami pirytu.

CG – CLUB of GENTS

Rzecz jasna, buntownicza i elegancka: to moda męska od CG – CLUB of GENTS dla mężczyzn świadomych mody. W wyniku tego, powszechne uznanie porusza się w tonie życia wolności. W szczególności, wysokiej jakości włoskie tkaniny, nowoczesne kroje i design oraz dopracowane detale to gatunkowość stylu angielskiego.

CG – CLUB of GENTS linki

W rezultacie Rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego to trwająca od 2022-01-01 do 2022-12-31 wystawa.

Tak czy inaczej DOMINIAK AH.